Regulamin

Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Fundacja Historia Kołobrzegu zastrzega, że dalsze kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie artykułów, zdjęć, filmów i pozostałej zawartości publikowanej w niniejszym serwisie, jest zabronione.

W przypadku cytowania, Fundacja zastrzega sobie obowiązek cytującego, polegający na wyraźnym i jednoznacznym wskazaniu źródła: portal "Historiakolobrzegu.pl".

W przypadku zainteresowania dalszym wykorzystywaniem zawartości publikowanej na portalu "Historiakolobrzegu.pl" prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Chcesz wykorzystywać opracowane przez nas materiały? Rób to zgodnie z prawem.

Jednocześnie ostrzegamy, że część materiałów jest objęta prawami autorskimi należącymi do innych osób i ich wykorzystanie może powodować dodatkowe sankcje prawne.

Administrator portalu dołożył wszelkich możliwych starań, aby prezentowane treści były prawdziwe, jak najbardziej aktualne, a także aby nie naruszały praw osób trzecich, w tym praw autorskich, jednak nie może tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.m.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

Copyright © 2016 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona powstała przy finansowym wsparciu Gminy Miasto Kołobrzeg

Wsparcie techniczne Allweb