Galeria Uroczystości

Pozostałe Galerie

Uroczystości 750-lecia
    • 1 rok temu
      • 1
Zgłoś problem ze obrazem

Jeśli uważasz, że ten obraz jest nie do zaakceptowania, kto inny posiada prawa majątkowe lub autorskie, osoba na zdjęciu nie wyraziła zgody na rozpowszechnianie wizerunku, obraz narusza zasady etyki, prawa lub dobrego smaku według ogólnie przyjętych norm daj nam znać. Sprawdzimy Twoje zgłoszenie i podejmiemy odpowiednie działania, jeśli stwierdzimy że zgłoszenie jest zgodne ze stanem faktcznym.

Proszę uzupełnij pole nick lub ksywka
Proszę uzupełnić pole komentarza

Uroczystości 750-lecia

Maj 2005 - obchody 750-lecia utworzenia biskupstwa w Kołobrzegu. Główne uroczystości odbywały się na Hali Milenium. Na zdjęciu przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Gromek.Fot. R. Dziemba
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

Copyright © 2016 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona powstała przy finansowym wsparciu Gminy Miasto Kołobrzeg

Wsparcie techniczne Allweb